Jak na vybavení autolakovny či průmyslového provozu

Vybavení autolakovny
Průmyslové lakovací kabiny, foto: NaverBrno.cz

Uvažujete o novém vybavení pro vaši autolakovnu anebo lakovnu, jež bude součástí průmyslového provozu? Pokud je vaše odpověď kladná, rozhodně musíte zvolit profesionální přístroje, které budou rozmístěné co možná nejefektivněji, aby byly jednotlivé činnosti synchronizovány a nedocházelo k prostojům, případně nehodám a jiným nepříjemnostem, jež by mohly vést k zastavení výroby a snížení zisků. My se proto v následujících řádcích zaměříme na jednotlivé aspekty realizace takovéhoto provozu.

Vybavení pro všechny potřebné úkony

Proces lakování nejrůznějších výrobků je poměrně složitý. Na počátku musí být jejich příprava v podobě odmaštění, tryskání či broušení. Až poté přichází na řadu samotné činnosti, jež souvisí s nanášením barvy. I tady je ovšem zapotřebí moderní lakovací kabina a odsávací boxy, které pojmout přebytečnou barvu, aby nepřišla vniveč a nenacházela se na místech, kde to zcela určitě není nezbytné. Zapomenout nelze ale ani na následné sušení, jež musí probíhat rychle a efektivně. Zkrátka bude nutná přítomnost speciální sušicí linky.

Lakovací kabiny, foto: NaverBrno.cz
Lakovací kabiny, foto: NaverBrno.cz

Nic se nesmí podcenit!

Hodláte si svou lakovnu vybavovat na vlastní pěst? Pak byste měli dodržet zákonitosti, jež s takovýmto složitým procesem souvisejí. Velmi důležitá je především efektivní projekční příprava. Ta bude pojímat i konkrétní zařízení, jež by měla fungovat v precizní kooperaci. Nutné je i následné vyřízení veškerých administrativních úkonů na příslušených úřadech. Poté už bude správně dimenzovaný provoz realizován. I vzhledem k mnoha specializovaným činnostem je optimální spolehnout se na profesionály v oboru.

Obraťte se na specialisty

V každém případě se vyplatí při realizaci vybavení lakoven vybrat si firmu mající dlouholeté zkušenosti. Výbornou volbou je společnost Naver s.r.o. působící na trhu již od roku 1994. Právě u ní se můžete spolehnout a komplexní servis od přípravky projektů přes vyřizování administrativy až po dodávku konkrétních přístrojů. K jejím spokojeným zákazníkům patří takové firmy, jako jsou WALTER MASCHINERI, s.r.o. Kuřim, BONATRANS GROUP, a.s. Bohumín a mnohé další.

Napsat komentář