K firemní identitě patří i kancelář, pronajměte si ji na lukrativní adrese v centru Prahy

2016104014-11

Zcela jistě nám dáte za pravdu, že působí lépe firma se sídlem na lukrativní adrese s dobrou dopravní dostupností, než společnost sídlící na okraji Prahy, nebo dokonce mimo Prahu se špatným dopravním spojením.

Dobrá dopravní dostupnost bude plusem i pro vaše zaměstnance

Kancelář v centru Prahy má více výhod, dopravní dostupnost bude plusem jistě i pro vás a vaše zaměstnance. Ušetříte jim spoustu času, který by strávili na cestě do zaměstnání, budou tak spokojenější a výkonnější. Pokud budete mít kancelář v centru Prahy, zvýší to jistě i prestiž vaší firmy. Pátrali jsme za vás a zjistili jsme, kde jsou takové kanceláře k dispozici, a to včetně parkovacích míst.

2016104014-11
Moderní kancelářské prostory, foto: Prahacitycenter.cz

Budova Praha City Center, která se nachází v Praze 1 splňuje všechny uvedené parametry

Praha City Center nabízí pronájem moderních kanceláří Praha 1 s perfektní dopravní dostupností, cesta od MHD k budově trvá od 2 do 8 minut (záleží jestli jedete autobusem, tramvají nebo metrem). Pokud pojedete autem, nemusíte si dělat starosti s parkováním, protože Praha City Center poskytuje bezmála 300 parkovacích míst, které můžete zdarma využívat vy i vaši klienti. Výhodou je i velké množství kaváren a restaurací v nejbližším okolí.

Budova Praha City Center je velice zajímavě architektonicky řešena
Budova Praha City Center je velice zajímavě architektonicky řešena

Budova Praha City Center je velice zajímavě architektonicky řešena, nabízí krásnou, rozlehlou terasu na střeše budovy, kterou můžete využívat dle libosti. Součástí Praha City Center je také recepce kde budou řádně přivítáni a ohlášeni vaši klienti.

V budově jsou k pronájmu nejen plně vybavené kanceláře od 150 m2, ale i obchodní prostory, navíc přímo v budově je k dispozici několik zajímavých služeb, můžeme zmínit například bankovní služby mBANK, dobíjení elektromobilů, kosmetický salón BABOR BEAUTY SPA či přepravní společnost DHL. Bližší informace o pronájmu kanceláří naleznete na www.prahacitycenter.cz.

Napsat komentář