Připravte se na grilovací sezónu

barbecue-1836053_1280

Blíží se jaro a snad každý z nás se už těší na první hřejivé paprsky slunce a s tím spojené pořádání zahradních párty a grilování. Počasí bohužel neporučíme a někdy nám může zhatit plány, proto je vhodné se pojistit. Pořiďte si zahradní párty stan nebo altán a počasí vás už nepřekvapí.

Zahradní párty stan vás ochrání před nepříznivým počasím

Ať už před deštěm či sluncem, zahradní párty stany vás ochrání. Drobný deštík, ale ani vytrvalý déšť nepokazí vaši párty. Zahradní altánky využijete naplno od jara do podzimu. Pokud nebudete zrovna grilovat, můžete je využívat k odpočinku, poskytnou dostatek soukromí a při ostrém slunci tolik potřebný stín.

Zahradní stan - bílý, 5 x 10 m, foto: T-zbozi.cz
Zahradní stan – bílý, 5 x 10 m, foto: T-zbozi.cz

Velké zahradní párty stany jsou vhodné na oslavy, ale i na svatební hostinu

Pokud chystáte například svatební hostinu na zahradě, určitě si pořiďte velký zahradní párty stan, zakoupit ho můžete například v rozměru 6 x 12 m, kde už se vejde více lidí. Budete tak mít jistotu, že vám špatné počasí nepokazí váš důležitý den, navíc ho nemusíte využívat pouze v teplém období. K párty stanu si můžete pořídit i příslušenství, např. podlahu, osvětlení či elektrické vytápění, které vám umožní stan využívat během celého roku.

800x600_1462346348-617825-big
Zahradní nůžkový párty stan 3×3 m – modrý, foto: T-zbozi.cz

Základní konstrukce párty stanů a altánů

Základní altány (zahradní párty stany) mají jen stříšku, ale můžete si pořídit stan i s příslušenstvím jako jsou boční stěny, moskytiéry či osvětlení. Existují dva typy konstrukcí stanů. U klasické konstrukce musíte spojovat jednotlivé tyče, ale pokud si chcete ušetřit práci se skládáním, pořiďte si nůžkový párty stan. Tento stan postavíte během několika málo minut díky konstrukci, kterou jen roztáhnete a již nemusíte spojovat jednotlivé tyče. Pokud chcete vědět více, podívejte se například na osvědčeného prodejce T-zbozi.cz, kde naleznete široký sortiment zahradních párty stanů i altánků, a to včetně podrobného popisu.

Mohlo by vás zajímat:

Jak uvařit pohanku?

Špageti aglio olio peperoncino.

 

Napsat komentář