Hliník, nerezové materiály, plast i třeba zpětné ventily – to vše vám dodá Primapol

Sortimentem Primapolu je hliník, nerezová ocel, plast, letecké materiály, požární ochrana, trubky, tyče, plechy, desky, ale i zpětné ventily. Firma je předním distributorem celé řady polotovarů a finálních produktů s hlavním skladem na strategickém místě pouhých 15 km od pražského letiště.

Velké sklady a služby v nejvyšší kvalitě

Hlavní sklad Primapol v Pleteném Újezdu u Kladna má plochu přes 9000 m2, z čehož je 8000 m2 zastřešených. Díky tomu umí firma nabídnout obrovské skladové zásoby a velice rychlou distribuci k zákazníkovi. Právě výjimečné dodací lhůty a kvalita služeb jsou pro firmu tak specifické. K tomu je k dispozici i celá řada doplňkových služeb, které s prodejem sortimentu souvisí. Firma tyto materiály z kovu či z platu nejen uskladňuje, ale též zpracovává tak, aby odpovídaly požadavkům klientům. Ke službám patří především povrchové úpravy, CNC a řezání.

Sortiment Primapolu je v obchodní i v letecké kvalitě

Hlavní sortiment firmy tvoří hliník a jeho inteligentní slitiny (například ENAW-6060: slitina pro běžné a okrasné eloxování, s vysokou odolností vůči korozi a vhodná ke svařování), nerezová ocel, technické plasty, výrobky požární ochrany (SHZ – stabilní hasicí zařízení), oceli (uhlíkové a legované konstrukční oceli) i nerezové zpětné ventily a rozvody.

Katalog Primapolu nabízí materiálové polotovary (ocel, nerezová ocel, hliník, měď, hořčík, měď, mosaz, plasty, titan, suroviny pro průmyslovou výstavbu), systémy požární ochrany (hasicí systém pěna – Fomtec, monitory a trysky – Elkhart Brass, potrubí a armatury, požární skříně a hydranty vč. příslušenství, systémy hasicích přístrojů i ventily požární ochrany), též letecké materiály (leteckou měď, nerezovou ocel, ocel, plasty, hliník a titan pro letectví a kosmonautiku) a dekorativní výrobky (dekorativní vlnité plechy a panely, děrované plechy, hliníkové dekorativní listy a protiskluzové podlahové desky).

Napsat komentář