Tvorba webu na WordPress není kompromis – sází na něj i profi firmy

Věděli jste, že na open CMS (tedy na otevřeném systému pro správu obsahu) WordPress běží i weby takových gigantů, jako je Mercedes Benz, společnost Walt Disney, oficiální webová stránky Švédska, Baťa, stránky Kate Perry i Sylvestra Stallone? A nejen ty. Řada slavných firem i značek využívá tuto skvělou a stále se rozvíjející platformu pro svoji prezentaci i business. Tak proč váháte vy?

Chcete to s WordPress zkusit?

Můžete na něj přejít ze stávajícího řešení, nebo jej využít třeba pro tvorbu zcela nových webových stránek či projektů. Nepleťte se, tvorba webu na WordPress není jen pro ty, kdo si chtějí dělat stránky svépomocí. Najměte si na tvorbu stránek specialisty.

Přesto, že si nebudete stránky budovat svépomocí, přináší WordPress obrovské výhody. Má naprogramováno vše, co potřebujete. Včetně různých doplňkových kalkulaček, vychytávek pro SEO optimalizaci, funkční e-shopový systém, a dokonce ani design webu nemusíte tvořit od základu, ale využijete některou z existujících šablon, kterou pouze přizpůsobíte svým potřebám. To vše tvorbu webu výrazně zlevňuje.

Na tento systém se navíc specializuje celá řada influencerů i firem. Práce jsou samozřejmě mnohem levnější, než když si zadáváte web programovat na klíč. Snadno najdete jiného WordPress specialistu, když vám stávající nevyhovuje. A pokud chcete rovnou sáhnout po specialistech, kteří jsou na WordPress skutečně profíky, oslovte firmu AJAS.

Tvorba webových stránek na WordPress – to je AJAS

Ve společnosti AJAS si uvědomují, že webové stránky jsou dnes naprostou nezbytností pro každou firmu, ale ne každá má chuť a prostředky pouštět se do předražených řešení. Společnostem nabízí tvorbu nových webových stránek, ale i redesign stávajících. Základní web lze postavit již od 7500 Kč, pokročilejší od 15 000 Kč a e-shop od 20 000 Kč.

Avšak samotné webové stránky úspěch nikomu nezaručí. Musí být též na internetu k nalezení. Proto AJAS svým klientům nabízí rovněž další přidané služby: PPC reklamu, SEO optimalizaci, remarketing i správu sociálních sítí.

Největší výhody WordPress

  • Levné a rychlé řešení pro webové stránky i e-shop.
  • Nic neprogramujete – z 99 % je vše již připraveno jako funkční šablona či doplněk.
  • Snadno seženete levné specialisty na WordPress.
  • Systém lze jednoduše a velice rychle nasadit.
  • Je snadný na další správu – editaci obsahu zvládnete sami bez externích firem.
  • Snadno změníte i správce vašich stránek.
  • Responsivní design systému Wordress umožňuje prohlížení stránek v různých rozlišeních i na různých zařízeních, včetně mobilních telefonů.

Napsat komentář