Toaletní stolky jsou přesně tím, po čem ženy touží

Hygienu a zkrášlování ženy většinou přesunuly do koupelen, avšak mnoho z nich to nepokládá za to pravé. Snem většiny je toaletní stolek.

Doslova vyexpedovat ženy z koupen s jejich zkrášlovacími procesy je výhrou pro celou rodinu. Pokud je navíc žen a dívek v domácnosti více, může jít až o hodiny, kdy nebude koupelna a někdy i toaleta zablokována. Ideálním řešením je toaletní stolek. Patří do ložnice a není zapotřebí váhat ani nad jeho umístěním do holčičího dětského pokoje. Ocení jej už i malé předškolačky. Nemáte v těchto místnostech tolik prostoru? Zkuste jej najít třeba ve větší předsíni.

Toaletní stolky udrží kosmetiku v lepším stavu

Odborníci radí rozhodně nedržet kosmetiku v koupelně. Je to pro ni to nejhorší místo. Vyšší teplota a vlhkost se podepisují na její kvalitě, bezpečnosti i životnosti. To je další důvod, proč by žena se svojí kosmetikou měla být mimo koupelnu. Asi ne „na stojáka“ v předsíni, ale ideálně u stylového toaletního stolku v ložnici.

Toaletní stolky z Atan.cz

E-shop Atan.cz nabízí toaletní stolky v tradičním romantickém, ale též v moderním designu. Snadno je tedy zakomponujete do moderní minimalistické domácnosti, na chalupu, i do romantického pokojíku pro princezny a vaši dceru současně. Toaletní stolky se vyrábí s implementovanými či externími zrcadly, nebo zcela bez nich. Pak se počítá s tím, že se zrcadlo přidá externě. Téměř vždy nabízí dostatek úložného prostoru na pěstící i dekorační kosmetiku, rovněž pro šperky či odkládání denních nezbytností, třeba dioptrických brýlí.

Jestliže tohoto prostorou není dost, vhodné je vytvořit na stěně u toaletního stolku různé poličky na odkládání kosmetických pomůcek. Řešením je též designově sladěný příruční odkládací stolek s úložnými prostory. Vhodným bývá přidat úložný regál se zásuvkou.

Jaké toaletní stolky jsou oblíbenými?

Vyhledávanými jsou tradiční toaletní stolky v provence stylu. Milují je mladší dívky, hodí se na chalupy, ale i do romantických interiérů. Hitem jsou moderní toaletní stolky kombinující kovové podnoží s MFD či přírodní dřevěnou deskou. A nakonec samozřejmě hypermoderní minimalistické stolky.

TIP: Věděli jste, že řada majitelek toaletních stolků proměnila aktuálně svůj kosmetický stolek na stůl pro home office?

Napsat komentář