Jak doplnit energii a povzbudit mysl během pochmurného počasí? Běžte na to chytře s IQue

PublicDomainPictures / Pixabay

Podzimní únava a deprese. Dva často skloňované pojmy, s kterými se v těchto dnech běžně setkáváme. Nedostatek slunečního záření a krátké dny nám na náladě nepřidávají, k zimnímu spánku se ale uložit nemůžeme, a tak hledáme způsoby, jak znovu dobít energii a trávit i pochmurné dny s úsměvem na tváři. Hormony štěstí můžete vyplavit jednoduše – ponořte se do venkovní vířivky IQue na své zahradě či terase a užívejte si pohodu svého soukromého wellness.

Pobyt ve vířivce prospívá tělu i mysli

Že žádnou vířivku nemáte? To vůbec nevadí – prodej vířivek zažívá v posledních letech opravdový boom, takže pokud máte alespoň trochu volného prostoru na zahradě či terase, běžte s dobou a pořiďte si venkovní vířivku. Zvolíte-li celoroční model, jako jsou vysoce kvalitní venkovní vířivky švédského výrobce IQue, budete si moci své soukromé wellness užívat 365 dnů v roce a těžit ze všech výhod, které hydroterapie nabízí. Kromě úlevy od bolavých svalů, zlepšení pohyblivosti kloubů, rozproudění lymfatického systému či podpory imunity má pak pobyt ve vířivce také velmi dobrý vliv na naši psychiku. A samozřejmě je venkovní vířivka také skvělým místem, kde se můžete setkávat s rodinou či přáteli a užívat si chvíle pohody se skleničkou šampaňského v ruce.

IQue Sweden zakoupíte v showroomech Spahouse

Venkovní vířivky IQue Sweden jsou vyvíjeny s těmi nejlepšími technologiemi, vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a koncipovány tak, aby dosahovaly nejvyššího možného účinku. Seznámit se s nimi můžete v showroomech společnosti Spahouse v Praze, Brně nebo Hradci Králové, jež zastupuje tuto elitní značku pro Česko, Slovensko a Rakousko. Spahouse se prodeji vířivek věnuje již řadu let a v tamních showroomech vám nabídne širokou škálu vířivek – od malých modelů po velké vířivky, od ekonomických provedení až po nejluxusnější pakety pro nejnáročnější. Kromě odborného poradenství si zde můžete vířivku i vyzkoušet, a mít tak jistotu, že vám plně vyhovuje, a to například i z hlediska ergonomie masážních míst.

Pak už vám nebude nic bránit v tom, abyste byli i na podzim nabití energií…

Napsat komentář