Jak mít krásné tělo?

Krásné vypracované tělo! To je sen nejen většiny mužů, ale i žen. Ovšem já toužím hlavně po své štíhlé a souměrné postavě.

Při pohledu do zrcadla však zjišťuji, že sen je od reality značně vzdálený. Co dělat? Přece se nemůžu promenádovat v plavkách, když mně z nich tu a tam něco přetéká!!

Jak zhubnout?
Jak zhubnout?

V panice sáhnu po nějaké super dietě. Vždyť všude kolem mne se to hemží různými, někdy až drastickými dietami, po kterých „zaručeně“ rychle zhubnu. Ale pak ten šok! Kila znovu přibývají závratnou rychlostí. To přece není možné!! Po vystřízlivění z diet a drahých pilulek na hubnutí bez viditelných výsledků musím na sobě zapracovat jinak. Pohyb. To bude to pravé! Ovlivněna reklamami si pořídím zázračný posilovací stroj a začínám se na něm potit. Po několika dnech mě však počáteční elán opouští. Sama doma? To není ono! Potřebuji větší motivaci, nějakou spřízněnou duši.

Fitness studio
Fitness studio

Nevzdávám to. Touha po krásné štíhlé postavě mě neustále pronásleduje. Konečně mám vyhráno! Fittness studio mi poskytne vše, co potřebuji. V moderně vybaveném prostředí zkušení profesionální trenéři zaručí skvělé výsledky. Sestaví cvičební program na tělo, správný jídelníček a cesta k mé vysněné postavě může začít.

Našla to správné místo pro krásnou postavu i aktivní odpočinek.

Můj sen se pomalu ale jistě začíná uskutečňovat. Pustíte se do toho také?

Napsat komentář