Kdy jindy posilovat imunitu?

Na jaře? Po zimním vyčerpání? Když jsme oslabení? Unavení? Když je okolní prostředí nebezpečnější než jindy? Když potřebujeme být zdraví? Když potřebujeme mít sílu postarat se o své děti a blízké?

Právě teď…!?

Co všechno jsme už udělali:

zlepšili jsme jídelníček a obohatili jej o čerstvou i vařenou zeleninu, ovoce a ryby, prodloužili jsme spánek, omezili alkohol, vypilovali hygienické návyky. Ale všechno v míře zdravého rozumu, bez hysterie a paralyzujícího strachu. Nechali jsme si zároveň nějakou přijatelnou neřest, která nám zachovává i psychickou pohodu, neb bez ní se tělesné zdraví dlouhodobě nevyskytuje.  (Míněno bez psychické pohody, ne bez neřesti…)

Jak ale imunitě těla vlastního a svých bližních můžeme pomoct ještě víc?

Chceme-li posílit imunitu, myslíme tím podpořit obranné a aktivační procesy našeho těla, které se rozbíhají pomocí enzymů. A právě tyto enzymy je možné dodat lidskému organismu i zvenčí a pomoci mu tak v náročném období formou enzymové kúry v per orálně podávaných tabletách.

Lék Wobenzym, lék systémové enzymoterapie, podporuje oslabenou imunitu a pomáhá při opakovaných zánětech dýchacích cest bakteriálního i virového původu. Dá se koupit jak v kamenných lékárnách, tak na lékárenských e-shopech, a to v různých velikostech balení. Více na www.wobenzym.cz.

Napsat komentář