Jak na gelové nehty

Dnes se již nemusíte trápit a toužit po krásně upravených nehtech, můžete je mít dokonalé a krásné i vy. Pro všechny ženy, které mají tento problém, jsou ideální gelové nehty. Můžou být zdobené nebo jen čistě nalakované jemným lakem. Pokud nevíte jak začít, je pro Vás naprosto ideální pro začátek sada na gelové nehty, ve které naleznete vše potřebné.

Sada na gelové nehty.

Na internetu je mnoho informací a návodů, stačí si je prostudovat a můžete začít. Sady na nehty obsahují vše, co potřebujete pro úpravu a následné modelování gelem a vytvoření krásných gelových nehtů, díky kterým budete mít ruce upravené a krásné celý měsíc. Gel samozřejmě odrůstá, a proto jednou za měsíc je nutné jej doplnit a upravit vzhled či barvu nehtů podle Vaší nálady. Velmi důležitá je příprava před tím, než nanesete gel. Na této úpravě závisí celková výdrž Vašich gelových nehtů. Skvělé je zejména to, že lak a jiné zdobení pod gelem se Vám ani po 14 dnech nezničí a vypadá hezky po celou dobu.

Zdobení

Můžete si nehty nalakovat nebo si pořídit krásné třpytky, kamínky, barevné gely, kterými své nehty skvěle ozdobíte a vytvoříte si tak svůj vlastní originální styl. Velmi pěkně na nehtech vyniknou i holografické třpytky, které se v létě třpytí jako luxusní drahokamy. Nabídka zdobení v internetových obchodech je opravdu velice široká a vyberete si jistě i vy. Velmi originální jsou zdobící folie, které na Vašich gelových nehtech mohou vytvořit zajímavý efekt. Pro ty, které mají rády jednoduchost, je ideální elegantní bílý gel, který můžete použit na volný okraj.

Výhody gelových nehtů?

Díky sadě na nehty Vám odpadnou starosti na to, co se svými nehty, jak je upravit, kdy si udělat čas na úpravu. Vaše nehty budou krásné a upravené dlouhou dobu a vy si nemusíte vůbec dělat starosti. Jakmile se Vám zdobení přestane líbit, není problém jej předělat a zvolit to, na které máte právě náladu. Možná ještě stále váháte, máte obavu, že Vaše nehty budou působit uměle a nepřirozeně? Opak je pravdou, správná modelace a tvar nehtu, působí velmi přirozeně a od přírodních nehtů je téměř k nerozeznání. Pokud zvolíte kratší délku volného okraje nehtu, brzy Vám umělý tip odroste a poté si pouze aplikujete gel na Váš přírodní nehet, který se Vám díky gelu nezlomí. Jistě znáte to, když se Vám zlomí jeden nehet a vy s lítostí musíte ostříhat i všechny ostatní. Díky gelu budou Vaše nehty zpevněné a Vaši oblíbenou délku tak můžete mít, na jak dlouho chcete! Pro ženy, které mají problém s kousáním nehtů a díky tomu velmi malá lůžka je tu spousta vychytávek. Například gel make-up, který Vám pomůže ke krásně dlouhým lůžkům, jenž Vám opticky prodlouží prsty. Neváhejte a pořiďte si sadu na gelové nehty již teď, mít krásně a upravené nehty je skvělý pocit! Více o modeláži gelových nehtů si můžete přečíst v tomto článku.

Napsat komentář