Jak na krásné a zdravé zuby

teeth-1652976_1280 (1)

Krásný bělostný a především zdravý chrup je snem snad každého člověka. Ne nadarmo se také tvrdí, že úsměv je jakási vizitka. Na jednu stranu vás může však alespoň trochu utěšit, že kazivost zubů je dána především geneticky. Existují lidé, kteří ani ve vyšším věku nemají zuby spravované, a naopak lidé, kteří již celkem brzo potřebují umělou zubní náhradu. I tyto předpoklady však můžete ovlivnit správným čištěním a především vhodně zvolenou odbornou péčí o vaše zuby.

doctor-563429_1280

Služby zubního lékaře

Mezi nejčastější zákroky zubního lékaře patří ty, které se řadí do takzvané záchovné stomatologie. Jako laikové si pod tímto názvem představte zákroky, které se týkají ošetření tvrdých tkání. Tedy hlavně vrtání, trhání a zubní výplně. Pokud však takovýto zákrok už není z nějakého důvodu možný a vy o jeden či více zubů prostě přijdete, nastupují na řadu zubní implantáty. Zuby jsou pro kvalitní život člověka jednoduše nepostradatelné, a proto je nutné je v některých případech alespoň nahradit, a díky současné medicíně to již není problém. Na zubní klinice v Praze si můžete vybrat ze špičkových zubních implantátů takových značek, jako je například švýcarský Straumann či švédský Nobel Biocare.

Dentální klinika Praha

Pokud tedy i vy uvažujete o návštěvě či změně svého zubního lékaře, určitě zavítejte do zubní ordinace Kvalident v centru Prahy. Klient se kromě prvotřídní péče setká také se zcela novým přístupem k pacientovi. Ten by měl být podle moderních přístupů v podstatě partnerem. To v praxi znamená to, že mu zubař předem detailně vysvětlí postup léčby a zná všechny možné varianty řešení včetně ceny za zákrok. Jen podle všech těchto parametrů je pak pacient schopný rozhodovat o své léčbě. Dopřejte si tedy nadstandardní stomatologickou péči, se kterou se pojí vysoká profesionalita, neustálé vzdělávání v oboru.

Napsat komentář