Jaké jsou nejoblíbenější kryty pro AirPods?

Obaly a kryty se dnes vyrábí snad na všechno. Můžete si pořídit obal na telefon, tablet, na své chytré hodinky, nebo dokonce sluchátka. Na ta od firmy Apple se však obal opravdu vyplatí. Nejsou úplně levná a jistě nechcete, aby se rozbila při prvním pádu, nebo aby se poškrábala ta minimalistická lesklá krabička.

Milujete minimalismus výrobků Apple a nechcete ho zničit nějakým ošklivým obalem? To ale přece vůbec není potřeba! Dají se sehnat i minimalistické kryty pro AirPods. Jednobarevné, nebo dokonce transparentní.

Stará dobrá silikonová pouzdra

Velmi oblíbená jsou silikonová pouzdra na AirPods, což asi není žádným překvapením. Silikonové obaly se velmi často používají i na telefony. Jde totiž o na dotyk příjemný a také velmi odolný materiál. Nevadí mu voda a zmírní efekt pádu. Právě silikonové obaly bývají častokrát minimalistické a jednobarevné.

Jahůdky a postavičky

Silikonové jsou i veselé a vtipné obaly. Svá sluchátka můžete obléknout třeba do postavičky prasátka, případně jahůdky, pomeranče či jiného ovoce. Ideální volba pro všechny vtipálky.

Luxusní pouzdra

Potrpíte si na luxus? Pak budou dobrou volbou obaly na AirPods od značek jako Guess a Karl Lagerfeld. Dostanete to, na co jste od nich zvyklí – neobyčejná a kvalitní pouzdra, jež můžete dokonce snadno sladit s pouzdrem na telefon.

Nepotrpíte-li si tolik na značky jako spíš na vzhled, neopomeňte ani kožená pouzdra. I ta dodají sluchátkům styl.

Připravte svá sluchátka na vše

V nabídce jsou také outdoorová pouzdra s protiskluzovým povrchem, jež tlumí nárazy, jsou voděodolná nebo prachotěsná. Díky nim můžete svá sluchátka připravit i na ty nejtěžší výpravy, aniž byste se o ně museli obávat.

Obalem na sluchátka samozřejmě vyjadřujete svůj životní styl a vkus. Pojďte ukázat ten svůj díky krytům na AirPods z nabídky AppleKing.cz.

Napsat komentář