Kam o víkendu s dětmi? Letní slavnost Svobodného státu Sasko v Praze láká na bohatý program pro celou rodinu!

Již tento víkend se uskuteční Letní slavnost v prostorách Kontaktní kanceláře Svobodného státu Sasko na Malé Straně. Představí se na něm zemský okres Saské Švýcarsko – Východní Krušné hory. Těšit se můžete na lokální kulinářské speciality, soutěž o hodnotné ceny, tematické výstavy, hudební vystoupení skupiny Black Velvet či další atrakce místních turistických spolků a podniků. Program je připraven samozřejmě i pro děti. Pamatovali jsme také na příznivce zimních sportů, kteří si na místě mohou vyzkoušet biatlonové střílení nebo jak se jezdí v opravdovém závodním bobu.

Kontaktní kancelář Svobodného státu Sasko najdete na Malé straně u Karlova mostu na adrese U Lužického semináře 13. Hudební produkce a kulinářská prezentace bude probíhat ve vnitřním dvoře Kontaktní kanceláře, tematická výstava, která je jedním z hlavních bodů Letní slavnosti zemského okresu Saské Švýcarsko – Východní Krušné hory, pak v prostorách v prvním patře. V obytném voze před budovou navíc získáte zajímavé tipy na výlety v krásném Saském Švýcarsku.

Navštívit nás můžete v pátek 14. září 2018 od 18 do 21 hodin a v sobotu 15. září 2018 od 12 do 19 hodin.

Vstup je zdarma.

Adresa:

Kontaktní kancelář Svobodného státu Sasko

U Lužického semináře 13

118 00 Praha 1

Datum:

pátek 14. září 2018 od 18 do 21 hodin

sobota 15. září 2018 od 12 do 19 hodin

Další informace: https://www.facebook.com/events/2164425657210534/

Letní slavnost je součástí doprovodného programu Zažít město jinak: https://zazitmestojinak.cz/locations_/praha/praha-1/saska-kontaktni-kancelar

Napsat komentář