Kde se vaše firma v Praze dobře nají?

Řešíte, kde pro vaše zaměstnance zajistit kvalitní firemní stravování? Záleží vám na tom, aby se vydatně najedli a zároveň měli dostatečný výběr? Pak se nechte inspirovat provozovnami s luxusním interiérem, které nejsou klasickou závodní kuchyní.

Nadstandardní nabídka

Dávno odzvonilo jídelnám nabízejícím omezený výběr stravování nevalné chuti. Společnosti provozující firemní stravování se v současnosti předhánějí v kvalitě nabízených služeb. Nyní je běžným standardem polední menu se 4 druhy hotových jídel, 3 druhy minutkových jídel a 2 druhy polévek. Ty nejlepší obohatí váš jídelníček o 3 druhy obložených talířů, z nichž jeden je ovocný. A co je nejdůležitější, strávníci nejsou nijak omezováni, co se týče velikosti porcí. Dostanete zkrátka tolik jídla, kolik dokážete sníst.

Rozšířená provozní doba

Nemusíte se stresovat, zda stihnete oběd ve vymezeném čase pro jeho vydávání. Firemní stravování Praha nabízí dostatečný časový prostor k jeho konzumaci. Proto, pokud se vám protáhla porada, o svůj oběd rozhodně nepřijdete. Navíc je garantován kompletní výběr jídel pro daný den. Z toho důvodu není třeba si stravování dopředu rezervovat. Na místě pak zaplatíte hotově, bezkontaktně nebo stravenkami.

Cateringové služby

Pořádáte oslavu, podnikový večírek či potřebujete zajistit občerstvení na důležitou schůzku? I na tyto služby je firemní stravování připraveno. Firma si stojí za kvalitou nabízených jídel, proto si může dovolit rozšířit svoji působnost také v cateringové oblasti. O mimořádné chutnosti stravování hovoří fakt, že ho využívá až 92 % zaměstnanců v areálu.

Když máte chuť jen na něco malého

V tom případě stačí navštívit kantýnu s bohatým výběrem zboží. Máte speciální požadavek? Žádný problém. Podniková prodejna dokáže velmi pružně zareagovat, abyste byli maximálně spokojení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *