V hlavní roli přírodní kámen

Milujete styl bydlení, kterému vládne přirozenost? Pak jistě dáte palec nahoru přírodnímu kameni, neboť evokuje dokonalou harmonii s přírodou. Tento tradiční materiál se nikdy neomrzí. Vyniká totiž originalitou a nadčasovostí.

Přírodní kámen je skvělá volba

Dá se využít nejen v interiéru, nýbrž i v exteriéru. Kromě dekorativní funkce plní také funkci praktickou. Velice elegantně působí koupelna s kamennou vanou a umyvadlem. Zde určitě oceníte onu originalitu, protože každý kousek tohoto koupelnového nábytku je skutečným unikátem.

Luxusní lázeň

Kamenné vany Praha jsou opravdovým skvostem, který bude dominovat vaší koupelně. Obzvláště, pokud jsou zhotovené z jednoho kusu valounu. Vyrábějí se z různých druhů kamene, například onyxu, jaspise, žuly, mramoru, čediče a travertinu. U těchto van je povrch z vnější strany přírodní, zvnitřku je příjemně hladký. Kamenné vany – Praha jsou k dostání v různých rozměrech, většinou 180 × 80 cm. Zajímavým parametrem kamenných van je hmotnost, která se pohybuje v rozmezí 500 – 800 kg podle druhu kamene. Koupelnu dovede k dokonalosti sladění podlahy, obkladů, vany a umyvadla do stejného dekoru.

Nadčasový obklad

V poslední době je hitem mezi obklady přírodní kámen na fasádách domů. V jeho prospěch hovoří nadčasovost, neboť se snadno kombinuje s dalšími stavebními prvky. Obkladové pásky na fasádu vnáší vašemu exteriéru punc jedinečnosti a působivosti. Ideálním místem pro venkovní kamenné obklady jsou podezdívky, terasy, altány a venkovní krby. Na zahradě je oživujícím prvkem na trávníku, pokud ho zvolíte jako součást přírodního jezírka, dosáhnete velice působivého efektu. Spojení s přírodou pak bude dokonalé.

V interiéru se kamenné obklady vyjímají nejlépe v obývacím pokoji, koupelně a na chodbě. Jednoduché linie a ladný design hovoří ve prospěch tohoto materiálu, který se jen tak neokouká.

Napsat komentář