Víte, že si můžete nechat vytisknout vizitky online?

Ano, je to tak. Tento způsob pořízení vizitek vám výrazně ušetří čas a peníze, neboť nebudete muset obcházet reklamní kanceláře a zbytečně utrácet za práci grafiků. Vše si zařídíte z pohodlí domova a vizitky vám budou následující den zaslány poštou.

Rychle a jednoduše

Hlavní filozofií online objednání vizitek je rychlá, pohodlná a srozumitelná obsluha. Celý proces hravě zvládnete sami a nebudete k tomu potřebovat pomoc dalších osob. Kromě jiného je možné sladit grafickou podobu vizitek i s dalšími materiály, mezi které patří firemní tiskoviny, diáře a reklamní předměty.

Jednoduchý postup krok za krokem

Pokud máte obavy z grafického návrhu vizitek, pak zůstaňte v klidu. Program pro tisk vizitek online má totiž předpřipravené profesionální návrhy, z nichž si stačí pouze vybrat. Nabídka šablon je opravdu široká. Máte na výběr kategorie z různých oblastí. Těmi jsou například auto moto, fitness, informační technologie, kosmetika a květiny. Motiv dané oblasti se poté zobrazuje na vizitce.

Pomocí jednoduchého online designeru vizitky následně upravíte do konečné podoby. V případě, že kladete důraz na originalitu, si můžete zpracovat grafický návrh vlastní. Stačí nahrát své tiskové podklady.

Dalším krokem je zvolení vhodného typu papíru. Nabídka zahrnuje variantu buď s lesklou, nebo matnou úpravou. Jakému druhu dáte přednost? Zaujme vás papír křídový, pevný kartonový, strukturovaný imitující plátno či stříbrný perleťový? Kvalitní tisk v kombinaci s laminací dodá vizitkám luxusní vzhled.

Před samotným odesláním objednávky si lehce zjistíte výslednou cenu pomocí webového kalkulátoru. Na závěr stačí vyplnit jednoduchý formulář s objednávkou a poté do 24 hodin očekávejte dodání zboží. Vidíte, že online tisk vizitek je skutečně jednoduchý?

Napsat komentář