Když nadměrná přeprava, tak jedině s profíky

PeterDargatz / Pixabay

Přeprava nadměrných nákladů je sofistikovaná činnost, kterou je třeba vždy realizovat se specialisty na tuto činnost. Svépomocná přeprava těžkých zásilek, či třeba stavebních stojů a zemědělské techniky, bez potřebného know-how i technického vybavení se může zkomplikovat a prodražit.

Nadrozměrná doprava i přeprava těžkých zásilek se řídí celou řadou pravidel, kterou jako laik nemusíte znát. Pouze firmy, které se tímto typem přepravy zabývají, mají dostatečné znalosti a personál, aby přeprava proběhla rychle, bez problémů, bez rizika poškození infrastruktury, a samozřejmě bezpečně. Přeprava těžkých zásilek je taktéž závislá na vhodné přepravní technice, ale i znalostech administrativy, kterou je zapotřebí vyřídit.

Kde najít specialisty na nadrozměrnou dopravu?

Nadměrná přeprava je specializací firmy Easy Logistics, s.r.o. Ta se zaměřuje na kompletní zajištění přepravy nadrozměrných, ale i těžkých nákladů. Do portfolia služeb patří též přeprava stavebních strojů. Služby však využívají i zemědělské podniky. Přeprava zemědělské techniky totiž rovněž z velké části spadá do kategorie nadměrné přepravy. Společnost je schopna přepravit i velké konstrukce, rámy, trafostanice, hřídele, turbíny či generátory. K dispozici má vlastní techniku. Speciální návěsy Easy Logistic jsou schopny přepravit náklad o hmotnosti až 53 tun.

Víte, kdy musíte řešit povolení k nadrozměrné přepravě?

Jakmile parametry přepravované soupravy přesahují standardní rozměry, je nutné řešit speciální povolení pro přepravu. Všechna za vás zajistí na klíč Easy Logistic, a to nejen v rámci České republiky. Firma nadměrnou přepravu zprostředkuje a zajistí v rámci celé Evropy.

Maximální délka přepravovaného zboží může být 22 metrů. Soupravy Easy Logistic odvezou výrobky o šířce až 6 metrů, přičemž v rámci České republiky nesmí výška soupravy překročit 4,5 metru.

Napsat komentář