Kožešinové doplňky a jak je nosit

Milé dámy, děkuji vám za spoustu reakcí na můj článek o luxusním oblečení, vidím, že se vyznáte a při každé příležitosti vám to sluší a záříte. Mám z vás radost. Rozhodla jsem se vám dnes přinést nejnovější trendy v kožešinových doplňcích a poradit vám, jak je nosit, abyste zase zazářily! Pojďme na to!

Kožich, nebo kožešinové doplňky?

Zásadou číslo jedna, milé dámy, je, že nebudete kombinovat velké kožešinové kusy oblečení s malými kožešinovými doplňky. Jedno, nebo druhé. Ale nikdy ne obojí. To už byste vypadaly jako zvířátko, a ne jako dáma. Navíc různé kožešiny se o sebe budou třít a vytvářet statickou elektřinu a to taky není zrovna sexy. Věřte, že méně je opravdu někdy více. Takže: buď si na sebe oblečte drahý krásný kožich a k tomu kožené kozačky, koženou kabelku a vše doplňte o luxusní šperky z Larond, nebo oblékněte drahý krásný kabát a k tomu kožešinovou kabelku, límec a čepici. Ještě více se o kožešinových doplňcích můžete dočíst zde.

Které kožešinové doplňky právě letí?

LÍMCE

Vracejí do módy každou chvíli, jsou měkké, hebké a každý „obyčejný“ kabát povýší na dokonalý. Protože budete mít kožešinu přímo u obličeje, vybírejte tak, aby vám byla příjemná. Pokud jste na kožešinu alergické, tak buď budete muset na kožešinové doplňky zapomenout, anebo poprosit alergologa, aby vám dal silnější léky – já bych zvolila to druhé: chcete přece jít s módou a být chic, nebo ne?

ČEPICE

Dnes již tyto doplňky nevypadají, jako byste přijela z Ruska na návštěvu. Naštěstí. Můžete volit z různých barev a tvarů, zkoušejte, co vám nejlépe sedne, co se nejlépe hodí k vašemu obličeji a pak vyrazte do ulic jako osudová žena!

RUKAVICE A RUKÁVNÍKY

Krásně zahřejí ruce, dodají vašim rukám hebkost a vy je nebudete chtít sundat… Nejčastěji jsou vyrobeny z králíka či lišky a jsou skutečně příjemné. Největším hitem je teď kožešinový rukávník s kapsičkou na zip, kam si můžete dát např. peníze, doklady apod.

KABELKY

Máte již celou sbírku kabelek od kožených, přes textilní, pletené, až po háčkované? Pak si určitě musíte pořídit i tu kožešinovou. Na zimu je nepřehlédnutelná a nenahraditelná. Je to prostě něco, co určitě musíte mít, bez toho letošní zimu jednoduše nepřežijete. Kabelku zase vybírejte z kožešiny, která se vám líbí, a v odstínu, v jakém máte třeba límec nebo čepici. Ať je vás outfit dokonalý.

KOZAČKY

Jsou trendy, jsou chic a jsou krásně hřejivé. Na procházku do města, na výlet, na silvestrovskou párty, na večírek v zaměstnání, prostě kamkoliv. Nemůžete-li se rozhodnout, které si vybrat, kupte si 2, nebo klidně i 3 páry, protože tyhle botky se vám neztratí. Využijete je častokrát za zimu a vydrží vám i několik sezon – pokud tedy nevyjdou z módy, pak to bude ale zase důvod pro to, koupit si nové. 😉

Několik příkladů dokonalých outfitů pro každou postavu

Často mi píšete, jaký outfit zvolit, abyste se svou postavou byla dokonalá. Moc mě to těší, že vám můžu poradit. Předně si však pamatujte, že každá žena je svým způsobem krásná a dokonalá a každá nedokonalost je vlastně takovou pihou krásy na vašem těle. Není umění být dokonalá, umění je nedostatky šikovně zamaskovat, nebo je dokonce vyzdvihnout jako přednosti 😉 O proměnách ideálu typu postavy se dočtete zde. A teď pár příkladů ze současnosti (jména jsou změněna):

Jana: Jsem menší postavy, štíhlá, mám krátké nohy. Co si mám obléknout, abych vypadala opticky vyšší?

Zvolte kožíšek ke kolenům, s páskem, může být i projmutý. K tomu rovné černé kalhoty, černé kožené kozačky na vyšším podpatku, můžete si dovolit přiléhavý svetřík v pastelové barvě a šátek nebo šálu na krk k dotvoření celého outfitu. Budete opravdu vypadat vyšší a to vám dodá sebevědomí a jiskru!

Magdalena: Jsem spíše chlapecký typ, nemám prsa ani zadek, co si mám obléknout, abych vypadala více žensky?

Milá Magdaleno, chlapeckému typu sluší rovné kabáty či kožíšky, bez projmutí, bez pásku. Využijte toho a kombinujte s kvalitními lodičkami či kozačkami a hlavně dodejte doplňky – šálu, šátek, kožešinový límec, kabelku, čepici – to vše dotváří ženskost!

Petra: Jsem trošku silnější postavy, hlavně mám větší zadeček. Jak to skrýt a působit štíhleji?

Petro, nač něco skrývat, když jste krásná? Vezměte si na sebe kabát, který bude projmutý, ten dokáže odpustit nějaké ty nedokonalosti a skrýt kila navíc. Nedoporučuji kožichy, protože kožešiny samy o sobě přidávají opticky na objemu. Ke kabátku přiléhavou sukni či kalhoty, doplňte kozačkami či lodičkami na podpatku – budete vyšší a tím i opticky štíhlejší – a vyrazte směle do ulic!

 

Napsat komentář