Kurýrní služba, která vám zásilku doručí včas

Hledáte spolehlivou přepravní firmu, jež vám doručí balíček ve vámi požadovaném termínu? Obraťte se na kurýrní a spediční společnost, která se jako první v České republice specializovala na expresní kurýrní služby.

Od historie po současnost

Společnost In Time vznikla v roce 1990, odkdy se věnuje nejen doručování vnitrostátních zásilek, ale i mezinárodnímu zasílatelství. V roce 2002 expandovala na Slovensko, kde ji naleznete pod názvem PROFI KURIER. Potřebujete urgentně doručit zásilku do Bratislavy? Pak se můžete spolehnout na dodání do 8 hodin. Expresní kurýrní služba In Time v současnosti spolupracuje s významnými zahraničními partnery. Díky nim stále zlepšuje své služby a je schopna doručit zásilky v nejkratších možných termínech za velmi příznivé ceny.

Kurýrní služby i pro náročné

Kurýrní služba Praha doručuje zásilky dle vybraného druhu služby. Služba Standard garantuje doručení nejpozději do 23 hodin. Do Anglie je to 48 hodin, do ostatních částí světa bude balíček doručen maximálně do 72 hodin.

U balíčků Expres bude vaše zásilka doručena ještě týž den. Je potřeba ale balíček podat nejpozději do 10. hodiny v zákaznickém centru v Praze. Potřebujete doručit velmi důležitou zásilku okamžitě? Využijte služby Direct servis. Vašemu balíčku bude dopřáno VIP zacházení, neboť kurýr poveze na určené místo pouze tuto vaši jedinou zásilku. U firmy In Time je možné objednat též víkendové doručení.

Co patří ke zvláštním službám?

Zvláštní služby zahrnují garantovaný čas doručení. Vaše zásilka bude dopravena příjemci přednostně následující pracovní den. V případě, že potřebujete celní odbavení zásilky, společnost In Time zařídí vše potřebné. Chcete mít jistotu, že váš balíček byl v pořádku doručen? Využijte Call back neboli oznámení o doručení. Tato služba je zprostředkována emailem, telefonicky nebo faxem.

Napsat komentář