Láká vás aktivní zimní dovolená? Víme, kde si ji užijete


Přesně v tuto chvíli na nás čekají tři dlouhé měsíce plné sněhu a mrazu. Nenechte se odradit zdánlivě horšími podmínkami, než s jakými se setkáváte v létě. I v tomto období si můžete užít ohromnou porci zábavy. Stačí vědět, kam se podívat.

Liberec je jasná volba

Přijde-li řeč na zimní zábavu a radovánky, jsou jasnou volbou penziony v Libereckém kraji. Právě v dané lokalitě najdete bezpočet způsobů aktivního i pasivního trávení volného času. Co určitě musíte zažít?

Zvolte si buď penziony Liberec, nebo nedaleké penziony Jablonec nad Nisou. Díky této volbě totiž budete velmi blízko rovnou k několika zážitkům.

Řeč je samozřejmě o vyhlášeném aquaparku Babylon, v němž si užijete skluzavky, vířivky, lázeňské procedury i řadu dalších atrakcí pro děti i dospělé.

Koupání samozřejmě není to jediné, co musíte zažít. Rozhodně se zastavte i do místního vědecko-populárního centra iQPark. V něm se seznámíte se stovkami živých atrakcí, vyzkoušíte si fyzikální i chemické pokusy a naučíte se spoustu nových věcí. Věřte nám, že zmíněný druh zábavy ocení nejen děti.

Nezapomeňte na lyžování

Penziony v Liberci a jeho okolí vám však nabídnou i blízkost ke krásnému Ještědu. Ten se chlubí jedním z nejrozlehlejších a nejvybavenějších ski parků v celé České republice. Vyzkoušejte si kilometry lehkých, středně těžkých i pokročilých drah a přesvědčíte se sami. Nebo dáte raději přednost běžkování? Záleží jen na vašich chutích.

Tím se dostáváme k nejpodstatnější součásti dovolené – hotelu. Toužíte po luxusní zimní dovolené? Pak si vybírejte penziony na Penzion.cz. Na daném portálu si v mžiku vyhledáte ověřená ubytovací zařízení a poté si několika kliknutími myši rezervujete nejlepší volbu. Příliš ale neváhejte, aby na vás ještě zbylo nějaké volné místo.

Napsat komentář