Loewe: Televizory nikdy nevypadaly tak dobře

Slyšeli jste už někdy o značce Loewe? Nikoliv o španělské značce vyrábějící módní kousky, nýbrž o Loewe Technology GmbH s původem v Berlíně. Tato společnost, jíž brzy bude 100 let, si od začátku svého vzniku klade za cíl vytvářet jen ty nejlepší a nejkrásnější zvukové a televizní systémy, které nabídnou multimediální zážitek jako žádné jiné.

Televizory Loewe od ostatních televizí odlišují hlavně precizní zpracování a nadčasový design. Poznáte je na první pohled, vyznačují se elegantními hranatými liniemi a naprosto originálním vzhledem.

Německá kvalita s důrazem na detail

Výrobce německých televizí Loewe věnuje zvýšenou pozornost každému drobnému detailu, což vysvětluje, proč tyto televize získaly již přes 200 mezinárodních ocenění. Pokud však chcete vidět, v čem televize Loewe doopravdy vynikají, zaměřte se přímo na jejich obrazovky.

E-LED a OLED, nedotčený vizuální zážitek v rozlišení až 4K UHD. To znamená až 8,3 milionů pixelů, jež zobrazují tu nejčernější černou a nejjasnější bílou barvu. Nemluvě o jejich exkluzivním VantaVision dostupném od modelu BILD 7. VantaVision je technologie založená na průlomových objevech v oblasti nano výzkumu, které společnost Loewe inspirovaly k vývoji zcela nového způsobu sledování televize.

Loewe televizory navíc útočí na vícero vašich smyslů, nikoliv pouze na zrak. Vybrané modely mají vestavěnou technologii Mimi Defined Technology, zabudovanou do soundbarů. Zvukový zážitek, jejž poskytují, skutečně pohne vašimi emocemi. Díky technologii Dolby Surround Sound a čisté reprodukci řeči vám nic neunikne.

Loewe televizory pro náročné

A kde si takovou televizi pořídit? U běžných prodejců elektroniky na ni nejspíš nenarazíte. Zamiřte ke specialistům, již se soustředí na prémiové multimediální zážitky. Televizory Loewe má ve své nabídce třeba pražské AVcenter.cz. Přijďte se poradit a přímo v pražském studiu si vyzkoušet highendové značky.

Napsat komentář