Nechte se rozmazlovat a hýčkat

Kosmetický salon představuje pro většinu žen oázu relaxace. Není nic příjemnějšího, než si pohodlně lehnout a nechat se opečovávat. Přidanou hodnotou všech procedur není pouze fakt, že se budete cítit příjemně odpočatě, ale navíc získáte mladistvější vzhled.

Chodíte rádi na kosmetiku?

Jdu „na kosmetiku“ je celkem ustálené spojení. Co všechno kosmetické ošetření obnáší? Nemusíte se obávat, už se nejedná pouze o nepříjemné vymačkávání pupínků. Můžete si být jisti, že budete ošetřeni luxusními kosmetickými přípravky, jež jsou pečlivě vybrány po důkladné analýze vaší pleti. Ta se nezaměřuje jen na povrch, nýbrž také na hlubší vrstvy. Díky tomu se dají zjistit počáteční nebo skryté problémy, mezi něž patří například dehydratace pleti, poškození slunečním zářením, rozšířené póry či pigmentace.

Čištění pleti ultrazvukem

Jak již bylo zmíněno, v současné době je čistění pleti obličeje zcela bezbolestné. Ultrazvuková špachtle pracující na principu velmi jemných vysokofrekvenčních vibrací vyčistí vaši pleť do hloubky. Navíc z pórů odstraní všechny nečistoty, vyhlazuje jemné vrásky a drobné jizvy po akné, redukuje množství odumřelých buněk.

Omlazení pleti bez botoxových injekcí

Fotoomlazení neboli fotorejuvenace dokáže pokožku zregenerovat a zároveň omladit bez nutnosti invazivního zákroku. Principem je vygenerované intenzivní pulsní světlo, které se v pokožce změní na teplo aktivující buněčnou činnost. Výsledkem toho je tvorba nových kolagenových vláken zajišťujících lepší elasticitu pokožky. Fotoomlazení dokáže vyhladit vrásky o 40–60 %.

Co dalšího nabízejí kosmetické služby?

Mezi oblíbené procedury patří péče o oční okolí, lifting obličeje, líčení a makeup, zesvětlení pigmentových skvrn, depilace, prodlužování řas, odstranění červených žilek a redukce akné. O jednotlivých procedurách se dozvíte více zde.

Svěřte se do rukou estetické medicíny

Vlivem stárnutí pokožky běžné kosmetické ošetření nestačí. Hovoříme o převislých očních víčkách, vypadávání vlasů, celulitidě či nadměrném množství mimických vrásek. Estetická medicína nabízí více než 100 druhů omlazujících procedur zaměřených na oblast obličeje i dekoltu.

Populární zákroky zblízka

Pokud se zaměříme na obličej, mezi nejžádanější služby patří plastika očních víček a odstranění kruhů pod očima. V žebříčku dále vede korekce mimických vrásek, lifting a modelace obličeje, zvětšení rtů a celkové omlazení pleti. Na těle se nejčastěji odstraňují potní žlázy, redukuje celulitida, zeštíhluje a formuje postava. Ve vlasové části hlavy se aplikuje mezoterapie neboli podpora růstu vlasů, a plazmaterapie zamezující jejich vypadávání. Zde můžete o veškerých zákrocích zjistit více. Jedná se o úkony vhodné pro ženy i pro muže.

Napsat komentář