Nemoci nejsou ranou osudu, ale výsledkem toho, jak žijete

Stres, zhoršující se životní prostředí, nedostatek pohybové aktivity… To vše se neblaze podepisuje na vašem zdravotním stavu, nehledě na nezdravé stravování. S tím vším souvisí vyšší výskyt civilizačních onemocnění a celkově horší zdravotní stav naší populace. Nikdy však není pozdě začít žít zdravěji a dostat se do formy.

Jste to, co jste snědli za posledních 7 let

Právě tak dlouho trvá, než se vaše buňky v celém těle kompletně obnoví – a pokaždé, když budete nakupovat nebo vařit, se můžete rozhodnout, jaký stavební materiál dodáte tělu příště. Samozřejmě je důležitá i psychická stránka, protože pokud jíte určitá jídla s odporem, škodí vám stejně, jako byste si dali milované chipsy.

V každém případě se vám ale vyplatí sledovat, jak byly vaše oblíbené potraviny zpracovány, jaké konzervační látky obsahují nebo odkud pochází. Zásadní je omezit příjem průmyslově zpracovaných potravin – právě proto se řada lidí vrací například k domácímu pečení chleba, výrobě vlastního jogurtu nebo odšťavňování bio ovoce a zeleniny.

Změna je (lepší) život

Většina lidí na sobě změnu po zahájení zdravého stravování pocítí okamžitě. Přestanou jej trápit potíže se zažíváním, ekzémy a další vleklé problémy. Najednou se cítí plný energie. Nicméně i když budete patřit mezi ty, na kterých se změna způsobu stravování neprojeví tak rychle, vytrvejte. Stoprocentně se dočkáte!

Zdá se vám zdravý způsob života náročný? Povolejte si pomocníky

Nespěchejte na sebe a zavádějte drobné změny krůček po krůčku. Současně není od věci si nové stravování co nejvíce usnadnit. Od toho jsou tu nejrůznější přístroje, díky nimž si zvládnete spoustu zdravých potravin a nápojů vyrobit v domácích podmínkách – a hlavně jednoduše!

S pořízením vertikálních šnekových odšťavňovačů, jogurtovačů, mlýnků na obilí či vločkovačů, které nabízí e-shop Přístroje pro zdraví, máte jistotu pohodlné obsluhy i dlouholeté výdrže. E-shop je totiž výjimečný tím, že tu nekoupíte nic, co neprošlo osobním testováním jejich provozovatelů.

Přesvědčte se o tom, že odšťavňování s vertikálními odšťavňovači už nemůže být jednodušší. Odměnou vám bude čistá šťáva plné chuti, ve které díky nízkým otáčkám zůstane maximum vitamínů!

Napsat komentář