Ocitli jste se v neděli v noci bez proudu? Volejte Elektro Elefant!

Někteří lidé rádi sami sebe přesvědčují, že se dokáží bez výdobytků civilizace bez obtíží obejít, ve většině případů je ale opak pravdou. Nejen ve vyspělých částech, ale i v mnoha zemích, které se řadí mezi rozvojové, jsou elektřina a plyn naprostou samozřejmostí i pro obyvatele s nízkými příjmy. V Česku dnes považuje v podstatě každý za naprostou nezbytnost nejen osvětlení a nejrůznější spotřebiče, které dokáží výrazně usnadnit práci, ale také počítač, mobilní telefon a nejrůznější užitečné elektrotechnické vychytávky. Dokonce i většina trampů si dnes kromě mobilu bere s sebou na výpravy do přírody i záložní baterii, aby se nocitli bez spojení se světem. Být delší dobu bez proudu je proto pro většinu populace opravdovou pohromou.

Svátky ani víkend nemusíte trávit potmě. Elektro Elefant vám přispěchá na pomoc v libovolnou denní dobu

Nejrůznější nehody a nepříjemnosti se často stávají ve chvíli, kdy je obtížné sehnat pomoc a rychle zajistit nápravu. Na mnohé práce potřebujete profesionála, který má odborné znalosti, dostatek zkušeností a profesionální vybavení. V oboru eletro je navíc nutná potřebná kvalifikace. Rozhodně se proto nevyplatí svěřit řešení problému do rukou laika. Mnoho firem přitom funguje jenom v pracovní dny. Některé jsou ale k dispozici nepřetržitě. Mezi takové patří Elektro Elefant. Na dispečink její pohotovostní havarijní služby se dovoláte 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. V tíživé situaci oceníte nejen profesionalitu a zkušenosti jejích pracovníků, ale také rychlost a vstřícné jednání.

Jaké služby můžete u Elektro Elefant využít?

Elektro Elefant k vám dorazí v případě havárie a zajistí potřebné opravy. Nabízí ale mnohem víc. Elektrikář Praha 9 vymění jističe, vypínače i zásuvky, připojí svítidla a zapojí elektrické spotřebiče. To samé samozřejmě platí i v ostatních částech Prahy. Stejně tak lze u Elekro Elefant zajistit i revize elektroinstalace a hromosvodů.

Napsat komentář