Odolají vaše boty zubu času?

Kvalitní boty nepoznáte na první pohled, byť i ten prozradí mnohé. Vezměte si třeba, kolik párů bot ve vašem botníku je starých několik let? Najdete-li v něm takové a nejde o modely, které jste stejnou dobu z různých důvodů neměli na noze, jedná se o kvalitní obuv. Zkombinujete-li ji s nadčasovým designem, budete mít před sebou boty, jež odolají zubu času.

Co dělá kvalitní botu? Nejeden švec by vám řekl, že materiál a technologie výroby. Dobrá bota je dobře ušitá a z kvalitního materiálu, jímž samozřejmě nemusí být jen pravá kůže. Především ale svému nositeli musí sedět, nikde ho netlačit ani z chodidla nepadat. Zkrátka být tak akorát, tedy ani malá, ani velká.

Vsaďte na osvědčené značky

Zárukou kvality jsou i osvědčené značky. Jste-li s konkrétní značkou spokojeni, zůstaňte jí věrni. Je málo pravděpodobné, že by v rámci konkurenčního boje ubrala na kvalitě. Opravdu kvalitní obutí má ve svém portfoliu například značka RiekerBoty Rieker si rozhodně pořizujete na několik sezon dopředu. A jaký model zvolit pro letošní podzim?

Vybírejte z katalogu Rieker

Sázíte-li především na pohodlí, je váš výběr jen a jen na vás a samozřejmě na vaší nožce, která se v botě musí cítit jako v bavlnce. Projděte si aktuální katalog Rieker a vyberte model, jež vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Co říkají trendy?

Trendy mají jasno. Podle nich letošnímu podzimu jednoznačně vládnou boty kotníčkové všeho druhu, stylu i materiálů. Kotníčkové boty na zavazovánína zip či klasické nazouvací. In jsou ale i boty vojenské, které známe pod názvem kanady, nebo kovbojské, jež si ve svém klipu k titěrným šortkám oblékala Jessica Simpson. Všechny zmíněné modely najdete na odkazu obuv Rieker. Výhodou kotníčkových bot je především jejich univerzálnost. Obléknout si je můžete k džínům stejně jako k rozevlátým šatům. Nebo i ke zmíněným šortkám a silným punčocháčům.

Výběr podzimní obuvi rozhodně nepodceňujte. Už naše babičky nám kladly na srdce, že nejrychleji se prochládá od nohou. Tak to nedopusťte.

Napsat komentář