Odolají vaše boty zubu času?

Kvalitní boty nepoznáte na první pohled, byť i ten prozradí mnohé. Vezměte si třeba, kolik párů bot ve vašem botníku je starých několik let? Najdete-li v něm takové a nejde o modely, které jste stejnou dobu z různých důvodů neměli na noze, jedná se o kvalitní obuv. Zkombinujete-li ji s nadčasovým designem, budete mít před sebou boty, jež odolají zubu času.

Co dělá kvalitní botu? Nejeden švec by vám řekl, že materiál a technologie výroby. Dobrá bota je dobře ušitá a z kvalitního materiálu, jímž samozřejmě nemusí být jen pravá kůže. Především ale svému nositeli musí sedět, nikde ho netlačit ani z chodidla nepadat. Zkrátka být tak akorát, tedy ani malá, ani velká.

Vsaďte na osvědčené značky

Zárukou kvality jsou i osvědčené značky. Jste-li s konkrétní značkou spokojeni, zůstaňte jí věrni. Je málo pravděpodobné, že by v rámci konkurenčního boje ubrala na kvalitě. Opravdu kvalitní obutí má ve svém portfoliu například značka RiekerBoty Rieker si rozhodně pořizujete na několik sezon dopředu. A jaký model zvolit pro letošní podzim?

Vybírejte z katalogu Rieker

Sázíte-li především na pohodlí, je váš výběr jen a jen na vás a samozřejmě na vaší nožce, která se v botě musí cítit jako v bavlnce. Projděte si aktuální katalog Rieker a vyberte model, jež vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Co říkají trendy?

Trendy mají jasno. Podle nich letošnímu podzimu jednoznačně vládnou boty kotníčkové všeho druhu, stylu i materiálů. Kotníčkové boty na zavazovánína zip či klasické nazouvací. In jsou ale i boty vojenské, které známe pod názvem kanady, nebo kovbojské, jež si ve svém klipu k titěrným šortkám oblékala Jessica Simpson. Všechny zmíněné modely najdete na odkazu obuv Rieker. Výhodou kotníčkových bot je především jejich univerzálnost. Obléknout si je můžete k džínům stejně jako k rozevlátým šatům. Nebo i ke zmíněným šortkám a silným punčocháčům.

Výběr podzimní obuvi rozhodně nepodceňujte. Už naše babičky nám kladly na srdce, že nejrychleji se prochládá od nohou. Tak to nedopusťte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *