Originální obaly na iPhone: Dejte vašemu telefonu ještě další rozměr

                                        

Mít nový krásný iPhone je pro mnohé z nás snem, pro jiné realitou. Jestliže o pořízení jablečného telefonu uvažujete, nebo už jej máte, měli byste myslet také na nákup obalu. Právě on totiž dokáže toto drahé zařízení efektivně ochránit a vzhledově jej umí dostat na vyšší level. My se v následujících řádcích zaměříme právě na obaly na iPhone, které jak z hlediska ochrany, tak z pohledu designu určitě stojí za to.

Ultratenké obaly na iPhone z polykarbonátu

Jestliže nechcete nijak výrazně zvětšovat objem vašeho jablečného telefonu, vsaďte na ultra tenký polykarbonátový kryt na iPhone. Ten je schopen dokonale ochránit mobil před poškrábáním a samozřejmě i mechanickým poškozením jiného charakteru. Vybírat jej lze i v čirém provedení, takže si nezamaskujete logo Apple a bude jasné, o jaké zařízení se jedná.

Superodolné Armor krytyna iPhone

Pro práci v místech, která jsou z hlediska možnosti poškození mobilního telefonu hodně disponovaná, je zapotřebí bytelného krytu. Třeba na stavbě nebo v průmyslovém prostředí se může stát velmi jednoduše, že telefon vyklouzne z kapsy a narazí na kámen nebo jiný materiál. Pro takovéto využití telefonu se hodí Armor kryty vyrobené z měkkého plastu TPU a polykarbonátu. Ve ztížených podmínkách ochrání telefon dokonale.

Tepelně citlivé termo kryty jako unikát

Hodně zajímavou volbu představuje tepelně citlivý obal na iPhone. Ten se vyznačuje především tím, že na něm zůstávají zachovány otisky vašich prstů. Vzhled mu tedy v podstatě určujete vy samotní. Může být opravdu velmi zajímavý, a to se vším všudy. Odstín barvy daného krytu si zvolíte sami dle vašeho vkusu. Většinou je tmavý a otisky na něm naopak světlejší. Celková kombinace ale vypadá náramně zvláště tehdy, když je telefon hodně osahaný.

Napsat komentář