Pro koho se hodí náramek s malachitem a kdo propadne kráse náušnic s bílou perlou?

                                                                              

O pozitivních účincích drahých kamenů není pochyb. Lidé je nosí v podobě šperků po dlouhá staletí. Ať už si schováváte v kapse malý kamínek drahokamu, anebo si s ním pořídíte krásný klenot, vnese vám do života světlo a povzbuzující energii.

Zelená síla malachitu

Pokud se rozhodnete pro koupi šperku s malachitem, bez pochyby patříte k lidem, kteří si chtějí zvednout sebevědomí, posílit svou kreativitu a představivost či zdatně odolat častým životním změnám. Když si koupíte malachitový náramek na https://www.tiniana.cz/naramek-malachit-exkluziv/, pomůže vám vyrovnat se negativní energií a očistí vaše tělo od nepříznivých elementů. Tento ochranný kámen vám pomůže překonat stydlivost a už nebudete tak ostýchaví. Není divu, že je lidé nosí na různé zkoušky, pracovní pohovory.

Posilte své zdraví!

Jeho účinky jsou rozsáhlé, patří k nim i sebeuzdravovací proces duše i těla. Pakliže si s sebou nosíte duševní bloky z minulosti, rychleji na ně zapomenete anebo se s nimi konečně smíříte. V neposlední řadě mohou nosit malachitové skvosty lidé trpící horší imunitou, špatnou funkcí žaludku či sleziny. Podpora jater je v tomto ohledu zřejmá stejně jako úleva od astmatu, revmatismu a menstruačních bolestí. Zajistí klidnější spánek a zharmonizuje nervový systém.

Perla patří k nejoblíbenějším

Perlové šperky patří k nejpopulárnějším, protože jsou překrásné a nosí se se po staletí. Mimo své dekorační vlastnosti se pyšní i účinky na zdraví. Stříbrné náušnice s pravou říční perlou https://www.tiniana.cz/stribrne-nausnice-s–pravou-ricni-perlou-ashira/ nejsou jen elegantní, ale dodají vám vyšší sebevědomí. Perla značí sebelásku a pokoru a přijetí sebe sama se vším všudy, posiluje také vztahy a přivolá štědrost, vyrovnanost a loajalitu.

Napsat komentář