Outdoorové a sportovní oblečení do slunečného počasí i nepohody

Textilní průmysl přichází se stále novými a unikátními materiály, které se osvědčily hlavně u outdoorového oblečení. Mají neocenitelné vlastnosti, o kterých si naši předkové mohli nechat leda tak zdát. Prodyšnost a zároveň vysoká odolnost vůči vodě u bund jsou jedny z nich. Můžeme tak v klidu zapomenout na nepříjemně promočené oblečení, jako tomu bývalo v minulosti. V současné době existuje na výběr hned několik kvalitních značek sportovních oděvů, z nichž je možné vybírat. Chcete-li se dobře obléci za příjemnou cenu do moderního outdoorového oblečení, pak si prohlédněte zboží české značky Kilpi.

Outdoorové oděvy s vysokou odolností

Oblečení má nejen estetickou funkci, zároveň by mělo chránit před sluncem, chladem či větrem. Určitě jste už někdy zažili, kdy jste zkřehlí zimou pochodovali krajinou, kterou bičovaly nárazy silného a chladného větru. Není to nic příjemného. Pro tyto případy je třeba se vybavit pohodlným a větruodolným oděvem, který vás takových nepříjemností uchrání. Softshellové bundy jsou přímo ideálními společníky turisty. Mívají vnitřní hřejivou vrstvu, která nedovolí úniku tepla a ochrání vás před rozmary počasí. Outdoorové oblečení pro ženy i muže od značky Kilpi je testováno přímo v extrémních podmínkách profesionálními sportovci, kteří jsou sdruženi v Kilpi Racing Teamu. Díky tomu může Kilpi navrhnout oděvy, které odolají těm nejnáročnějším povětrnostním vlivům.

Kilpi: kvalita materiálu a výborné střihy na prvním místě

Značka Kilpi se zaměřuje na outdoorové oblečení pro různé sportovní aktivity – pro cyklistiku, treking, fitness, lyžování. Nebrání se ovšem ani tomu, abyste její produkty nosili jako běžné vycházkové oblečení ve městě. I pro takové příležitosti mají modely ve svém bohatém sortimentu výrobků. Pro výrobu dámských i pánských sportovních oděvů Kilpi používá speciální materiál Siberium s vysokou odolností vůči vodě a větru, přičemž je zároveň lehký, aby se pohodlně nosil.

Napsat komentář