Půjčka bez zbytečných průtahů

pujcka

Máte najednou hluboko do kapsy a potřebujete finanční záchranu? Jako první se nabízí banka, ale zdlouhavé papírování, někdy přemrštěné podmínky a desítky nezbytností, které musíte splnit, abyste vytouženou sumu dostali se snadností a jednoduchostí. Je tu však jiná varianta- rychlá půjčka.

Proč rychlá půjčka?

Oproti klasickým bankám má tento druh mnoho výhod.  V prvé řadě můžete využít těchto služeb i bez ručení a dalších větších závazků, kterých se dočkáte v klasických bankách. Rychlost vyřízení je oproti klasické cestě až nadsvětelná. Kromě toho je žádost o půjčku opravdu velice jednoduchá. Stačí si najet na webové stránky, vyplnit online formulář (kde uvedete jméno, číslo telefonu a rodné číslo), počkat na ověřovací kód, zaplatit ověřovací poplatek ve výši jedné koruny (ten je tu z důvodu ověření, zda je účet pravý) a můžete si zažádat o první půjčku. Vše jde rychle, jen pomocí pár kroků.

Než dostanete půjčku

I když je tato cesta na rozdíl od bank velice jednoduchá, i ona má pár nutných podmínek. Zaprvé o půjčku může žádat pouze občan České republiky, který je starší 22 a mladší 68 let. Nesmí rovněž meškat s žádným úvěrem a musí prokázat své příjmy.  Ovšem u tohoto druhu půjčky se nevyžaduje ručitel a ani záruka jako v případě banky a nemusíte se bát ani dalších složitých procesů či podmínek.

Vybrání půjčky

Po splnění všech výše vypsaných podmínek a dokončení registrace Vám už nic nebrání k vybrání samotné půjčky. Poprvé můžete získat jakoukoliv částku s dolní hranicí 100 Kč a horní hranicí 6000 Kč. Později ale můžete nejvyšší částku navýšit až na 20 000Kč. Vaše žádost bude vyřízena do několika minut a po rozhodnutí o poskytnutí půjčky budou poslány peníze na číslo účtu, který jste zadali ve Vašem profilu při registraci.

Když nastane problém

Pokud Vám nepřišla ověřovací SMS, zkuste se kouknout na online formulář ještě jednou. Je možné, že nějaké políčko nebylo vyplněno správně a z toho důvodu nelze registraci zdárně dokončit.

Splacení půjčky

Splatit finanční závazek je potřeba uhradit v řádném termínu. Ovšem pokud to nestihnete, můžete si lhůtu prodloužit, a to maximálně až o třicet dní. Jediné co k této možnosti splnit, je zaplacení poplatku za prodloužení lhůty.

Napsat komentář