Půjčovna dodávek v Praze – zkuste kteroukoliv ze třech poboček

Dodávky nabízí skutečně velkolepý prostor na odvoz čehokoliv, co potřebujeme – v soukromí, i třeba ve firmě. Dodávku lze řídit s řidičským průkazem na osobní automobil, takže si ji směle půjčte.

Van2Go.cz je etablovaná půjčovna dodávek v Praze s pobočkami na třech místech – v Praze 4, v Praze 5 i v Praze 9. Firma navíc plánuje rozšiřování počtu odběrných míst. Jestliže potřebujete půjčit dodávku, máte tuto možnost kdykoliv, ve dne i v noci, během pracovního týdne, o víkendu i svátcích.

Dodávka skutečně na cokoliv

Firma nabízí dodávky všech rozměrů. Postačí vám 6 m3 úložného prostoru? Nebo potřebujete více? U Van2Go.cz si zapůjčíte i dodávky s prostorem 10,8 m3, 13 mči dokonce 20 m3. To už odvezete osm europalet. K dispozici je i dodávka s chlazením.

Jak na půjčení dodávky?

Pronájem dodávky v Praze je snadný. Dodávku si máte možnost nechat přistavit kamkoliv v Praze ve smluvený termín. Pokud si auto vyzvednete na některé z poboček, můžete zde po dobu zapůjčení parkovat se svým automobilem zcela zdarma. Pronájem dodávky začíná již na 890 Kč. Denní limit najetých kilometrů je vysoký – až 250 km. Nad tento limit se pak účtuje sazba 1,90 až 2,90 Kč za najetý kilometr. K cenám je ještě zapotřebí připočíst DPH.

Půjčte si dodávku na jednu hodinu, na celý den, či klidně na měsíc. Van2Go.cz nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem velice kvalitních a servisovaných dodávek.Součástí je rovněž pojištění, zákonné i havarijní, včetně kvalitních asistenčních služeb, a též dálniční známka.

Dodávka se hodí

Potřebujete se přestěhovat a nechcete platit stěhováky? Se zapůjčenou dodávkou přestěhujete svépomocí sebe i svoji firmu. Dodávky jsou ideální na dovoz nábytku, materiálu na stavbu i na odvezení sportovního nářadí větších rozměrů. Podnikáte? S dodávkou si přivezete zboží, nebo naopak své výrobky odvezete zákazníkům.

Napsat komentář