Safari v Africe: Zažijte dobrodružství v divoké africké přírodě

Pokud vás evropské destinace až tak nelákají, vydejte se za dobrodružstvím na úplně jiný kontinent. Co třeba vyrazit za poznáním černého světadílu? Divoká africká příroda slibuje nekonečné dobrodružství a nezapomenutelné zážitky. Čekají na vás nádherné přírodní rezervace s bohatou faunou a florou. Bojíte se však vyrazit na vlastní pěst? Obraťte se na společnost Manzelka Africka s.r.o., která sestavuje zájezdy do Afriky na míru.

Co si představíte, když se řekne safari v Africe? Sloni, hroši, krokodýli a leopardi ve volné přírodě. Labyrint lagun, říček i mokřadů. Úžasné přírodní rezervace Linyanti a Chobe se lvy, slony a antilopami. Pozorovat divoká zvířata ve volné přírodě je něco nepopsatelného.

Safari v Botswaně

Společnost Manzelka Africka s.r.o. se zaměřuje především na safari v Botswaně, kde se nachází solné pláně Makgadikgadi. Právě v dané oblasti žijí plameňáci, zebry, leopardi, lvi, antilopy a pštrosi. Pokud jste doposud taková zvířata viděli pouze v zoologické zahradě, máte se určitě na co těšit. Divoká příroda je totiž něco úplně jiného než sledovat zvířata v klecích.

Zapomenout nesmíme ani na další dominantu afrického kontinentu, a to na Viktoriiny vodopády na řece Zambezi.

Zájezd přímo na míru

O nic se nemusíte starat, protože společnost Manzelka Africka s.r.o. všechno za vás zařídí, aby byl výsledek ušitý na míru vašim požadavkům a preferencím. Stačí si říct svá přání. Chcete sledovat ptáky a divoká zvířata? Zajímají vás přírodní úkazy? Toužíte se podívat na místa, která jsou člověkem nedotčená? Žádný problém.

Safari v Botswaně poznáte z terénního auta i malého letadla. Vodní plochy zdoláte na člunech. Seznámíte se také s kmeny křováků, abyste viděli, jak funguje jejich kultura a jaký je jejich životní styl.

Napsat komentář