Svěřte své Škoda auto odborníkům

800_800_85_O11-003_909736949c37c9dc83d6a6c4af95f73a
Servis Autotrio Praha, zdroj: www.autotriopraha.cz

Jaká značka vozidla je v České republice nejoblíbenější? Většina lidí okamžitě odpoví Škoda. Stačí se totiž porozhlédnout po českých silnicích, Škodovku zde zahlédnete velice často. Patříte i vy mezi hrdé majitele této poctivé značky? Jestliže ano, jistě pamatujete na kvalitní péči o svůj vůz. Špičkovou péči můžete dostat v autorizovaných servisech vozů značky Škoda, jakým je například Autotrio Praha.

Servis Autotrio Praha, zdroj: www.autotriopraha.cz
Servis Autotrio Praha, zdroj: www.autotriopraha.cz

Dlouholeté zkušenosti

Autotrio Praha je špičkový Škoda servis v Praze, kde se o váš vůz postarají jen opravdoví experti, a to s tou nejlepší profesionální péčí. Zaměstnanci si prošli řadou odborných školení a mají za sebou dlouhé roky praxe. Kompletní servisní péče zahrnuje nejrůznější úkony, jako například zajištění STK a měření emisí, záruční i pozáruční servis, jednání s pojišťovnou při vyřizování pojistných událostí apod.

Škoda auto, zdroj: www.autotriopraha.cz
Škoda auto, zdroj: www.autotriopraha.cz

Servis především pro lidi

Zákazníkům jistě přijde vhod tzv. Šeková knížka, kde naleznou slevy na různé servisní úkony. Slevy se dají uplatnit jak na práci provedenou v servise, tak i na zakoupený materiál. Vhod přijde zejména sleva na lakýrnické a klempířské práce, jež nejsou hrazeny pojišťovnou.

Máte pro svůj vůz zajištěnou kvalitní servisní péči? Domluvte si schůzku v Autotrio Praha a postarejte se tak o dlouhou a bezproblémovou životnost vašeho vozu.

Napsat komentář