Zážitkové jízdy na okruhu v i terénu

Dva legendární vozy, které jsou zcela rozdílné, a přesto jsou snem mnoha řidičů. Ne každému se však poštěstí usednout za jejich volanty. Jeden, se pyšní titulem luxusního sportovního vozu, druhý našel uplatnění ve válce. V běžném životě se s nimi na silnicích setkáte jen výjimečně, o to větší rozruch vzbuzují.

V závislosti na tom je také extrémní zájem o možnost svezení se v jednom z nich. Díky firmám, které zprostředkovávají, netradiční zážitky není nic nemožné. Zkusit můžete například Firmu na zážitky, která vám nabízí inspiraci na zážitkové dárky pro každou příležitost. Přehled o nabídce dárku si můžete udělat na jejich stránkách www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/. Nechybí zde ani zážitky pro motoristy a projížďky právě v těchto dvou typech automobilů. Jsou jimi jízda Hummerem, kterou jistě s radostí ocení každý, kdo se alespoň trochu orientuje ve vojenství. Hummer není automobilem, kterým byste se mohli běžně svézt. Za výjimečnou událost se dá považovat i to, pokud se vám jej podaří alespoň jednou za život vidět. Proto možnost svezení je mimořádně cenná a patří mezi nejoblíbenější zážitkové dárky. Stejně tak je velká poptávka také po projížďce ve Ferrari, i když s tímto vozem se na silnicích máte šanci setkat častěji. Jízda ve Ferrari je ideální pro každého, kdo se chce svézt vozem, jehož síla vás zarazí hluboko do sedačky. Z bezpečnostních důvodů je možné oba zážitky absolvovat pouze na speciálních místech k tomu určených a upravených.

Zatímco jízdu Hummerem ať už v jeho kabině nebo na jeho korbě absolvujete v náročném terénu, jízdu ve Ferrari si můžete vychutnat hned na několika okruzích v Čechách i na Moravě. Nechybí samozřejmě ani okruh v Brně, na kterém závodí profesionálové. Ať už si projížďku v některém z vozů koupíte pro sebe nebo pro někoho blízkého, nezapomínejte, že ani tyto vozy vám nezaručí bezpečnost. I když pod dohledem, je třeba, abyste dodržovali pravidla bezpečné jízdy.

Napsat komentář