Jak velká je v dnešní době nutnost pracovních oděvů a kde je najdeme?
Všichni víme o mnoha zaměstnáních, kde je nezbytné oblékat se dle předepsaných pravidel. Nenapadá mě žádná pracovní pozice, u které by byl předepsaný pracovní oděv zbytečný. Podle mne slouží buď jako nutnost k vykonávání pracovní činnosti nebo jako znamení toho, na jaké pozici se na daném pracovišti nacházíte. Jsem si naprosto jist, že takovým svářečům a hasičům nezbytnost silných a nehořlavých materiálů jistě nevadí.
Avšak zajímalo by mě, jak se na svůj pracovní ohoz dívají například zdravotní sestry. Jistě, je nutné, aby byl veškerý nemocniční personál slazen do jedné barvy, byl tedy pro veřejnost jasně rozpoznatelný a v rámci právě zde naprosto nezbytné hygieny „běloskvoucně čistý“.
Jak to dopadá, když přijdete do práce, kde jsou předepsané pracovní oděvy
Jsou povolání, kde si







